Trasų žemėlapis
Web kameros
Gimtadienių

DUK

Dar neatsidarėme!

Trasų žemėlapis
Web kameros
 1. Kokio amžiaus vaikai gali švęsti gimtadienį Liepkalnio vasaros pramogų parke?

Rekomenduojamas amžius : nuo 4 iki 14 m.

 • Linksmieji nusileidimai (tubingas) (nuo 7 m. amžiaus, jaunesni vaikai važiuoja kartu su vienu iš tėvų/globėjų, tai lydinčiam asmeniui nieko papildomai nekainuoja);
 • Karstynių parkas (nuo 120 cm ūgio);
 • Batutų tramplynai (nuo 16 kg);
 • Pripučiamos pilys (nuo 2 m. amžiaus);
 • Vaikų žaidimų aikštelė (nuo 2 m. amžiaus);
 • Paspirtukai (nuo 8 m. amžiaus, jei pasiekia stabdžių rankenėles ir moka jomis stabdyti);
 • Vasaros kalnų rogutės (nuo 7 m. amžiaus, jaunesni vaikai važiuoja kartu su vienu iš tėvų/globėjų, tai lydinčiam asmeniui nieko papildomai nekainuoja).

 

 1. Koks minimalus gimtadienį švenčiančių vaikų skaičius galimas renkantis gimtadienio paketą?

 Renkantis gimtadienio paketą minimalus vaikų skaičius yra 10 asmenų. Jei vaikų daugiau nei 10 už kiekvieną papildomą vaiką mokama papildomai. Jei vaikų mažiau nei 10, rekomenduojame atvykus į Liepkalnio vasaros pramogų parką įsigyti Liepkalnio žetonų ir keliauti pramogauti bendra tvarka.

 1. Kiek kainuoja gimtadienio paketas?

Gimtadienio paketo kaina skaičiuojama taip:

  20,00 Eur *  dalyvių skaičius (mažiausiai 10 dalyvių) +

 + kavinės meniu mokestis (dalyvių skaičius * 8,00 Eur (jei iš I,II ar III meniu))(jei taikomas)+

 + atsineštinio torto mokestis  10,00 Eur (jei taikomas)+

 + užsakomo torto mokestis (jei taikomas)+

 = Kaina už gimtadienio paketą.

 1. Kuo rūpinasi Liepkalnio lydintis darbuotojas?

Liepkalnio lydintysis darbuotojas rūpinasi grupės teigiama nuotaika, padeda pasirinkti pramogas, tačiau neteikia vaikų priežiūros, auklėjimo ar globojimo paslaugų.

 1. Ar galima nesirinkti gimtadienio meniu?

 Taip, galite švęsti gimtadienį Liepkalnyje, be gimtadienio meniu kavinėje. Tokiu atveju gimtadienio pramogų kaina 10-čiai vaikų - 200 Eur (20 Eur/asm.)

 1. Kiek laiko trunka gimtadienio pramogos?

Įsigiję gimtadienio paketą, Jūsų vaikai gaus Liepkalnio apyrankes ir su jomis galės 3 valandas neribotai naudotis visomis Liepkalnio vasaros pramogomis.

 1. Ar galima atsinešti savo maistą, gėrimus?

Kavinės teritorijoje draudžiama atsinešti savo maistą ar gėrimus.

 1. Ar galima atsinešti savo tortą?

Jeigu nenorite rinktis torto iš gimtadienio tortų meniu, galima į kavinę atsinešti savo tortą už papildomą 10,00 Eur mokestį. Tortą pasaugosime šaldytuve, kol vaikai pramogaus, patieksime tortinėje bei paserviruosime.

 1. Mano vaikas alergiškas, kur galiu sužinoti gimtadienio meniu patiekalų sudėtį? Kreipkitės dėl alergenų į Liepkalnio kavinę el. paštu kavine@liepkalnis.lt
 2. Ar galima sudaryti individualų gimtadienio meniu?

Taip, galima, tačiau gali skirtis gimtadienio meniu kaina. Dėl individualaus meniu sudarymo kreipkitės į Liepkalnio kavinę kavine@liepkalnis.lt

 1. Kada kavinėje geriausiai rinktis patiekti gimtadienio meniu?

Rekomenduojame kavinėje užsisakyti gimtadienio meniu po pramogų.

 1. Ar kavinėje galima pasipuošti gimtadienio stalą?

Taip, žinoma, galite atvykti šiek tiek anksčiau ir papuošti jubiliatui stalą balionais, staltiesėmis ir pan.

 1. Kaip apsirengti?

 Rekomenduojame avėti uždarą avalynę, kadangi daugumoje pramogų taisyklės draudžia pramogomis naudotis su atvira avalyne (šlepetėmis) ar basomis.

 1. Ar reikia atvykti anksčiau nei sutarta Gimtadienio šventės pradžia?

Rekomenduojame atvykti 10-15 min. anksčiau nei gimtadienio šventės pradžia. Vėluodami trumpinsite vaikų pramogavimui skirtą laiką. Laikas skaičiuojamas nuo sutartos paslaugų teikimo valandos.

 1. Kokią dovaną gauna jubiliatas?

Liepkalnio dovana jubiliatui gimtadienio proga – 3 val. slidinėjimo bilietas ir įrangos nuoma, kuriuo galės pasinaudoti žiemą Liepkalnio pramogų parke. Dovanų kupono vertė 28,00 Eur.

 1. Ar įvyks gimtadienis jei prastos oro sąlygos?

Dėl prastų oro sąlygų yra tikimybė, kad Liepkalnio vasaros pramogų parkas visiškai neveiks. Tokiu atveju Klientui grąžinama sumokėta suma už gimtadienio paketą arba Kliento pageidavimu Klientas pasirenka kitą Šalims priimtiną Paslaugų teikimo laiką. Jei protarpiais nežymiai lynoja, kai kurios pramogos gali veikti. Kadangi paslaugos teikiamos lauke, paslaugų teikėjas neįsipareigoja iš anksto įspėti kliento, kad kai kurios pramogos nebus suteiktos dėl netinkamų oro sąlygų ar kitų techninių galimybių.

 1. Ką daryti jei gimtadienio svečių skaičius pasikeitė?

Jeigu gimtadienio svečias negali atvykti į gimtadienio šventę praneškite Liepkalnio administracijai prieš 3 darbo dienas iki šventės datos tel. +37069828887 ar el. paštu info@liepkalnis.lt, jei dalyvių skaičius bus ne mažesnis nei 10 asmenų, už nedalyvaujantį gimtadienio svečią grąžinsime pinigus. Jei padaugėjo gimtadienio svečių skaičius - praneškite Liepkalnio administracijai prieš 3 darbo dienas iki šventės datos, už papildomą svečią galima bus primokėti Liepkalnio kasose prieš gimtadienio šventę arba atlikus pavedimą iki Paslaugų teikimo laiko. Tuo atveju, jeigu svečių skaičius pamažėja ir apie tai pranešama vėliau nei prieš 3 darbo dienas iki Paslaugų teikimo laiko, pinigai Klientui nėra grąžinami.

 1. Ką daryti jeigu gimtadienį norite atšaukti? 

Tai galite padaryti prieš 3 darbo dienas iki Paslaugų teikimo datos tel. +37069828887 arba el. paštu info@liepkalnis.lt  ir grąžinsime visą sumokėtą sumą už Gimtadienio šventę. Tuo atveju, jeigu Paslaugų teikimo data atšaukiama vėliau nei prieš 3 darbo dienas iki Paslaugų teikimo laiko, pinigai už gimtadienio šventę nėra grąžinami.

 1. Kas atsakingas už vaikų saugumą ir sveikatą?

Už vaikų saugumą ir sveikatą yra atsakingi jų tėvai, globėjai ar juos lydintys asmenys. Paslaugų teikėjas neteikia nepilnamečių asmenų priežiūros paslaugų ir negali užtikrinti nepilnamečių asmenų priežiūros ir nėra už juos atsakingas. Klientas prisiima atsakomybę už visus gimtadienio dalyvius.

 1. Kur galima susipažinti su Liepkalnio vasaros pramogų parko taisyklėmis?

Su Liepkalnio vasaros pramogų parko taisyklėmis galima susipažinti viešai skelbiamame puslapyje https://liepkalnis.lt/lt/vasara/vasaros-pramogu-parko-taisykles/ , bei Liepkalnio vasaros pramogų parke prie kasų. Taip pat kiekvienos pramogos atskirai taisykles rasite prie kiekvienos pramogos.

21. Ar nuomojate pavėsines, šašlykines?

Neturime pavėsinių, nenuomojame šašlykinių, gimtadienius švesti siūlome kavinėje. Kavinė turi dvi lauko terasas su skėčiais bei vidaus kavinę.