Web kameros

Naujienos

Vasaros metu nuomojame tinklinio aikšteles ir kavinės patalpas Jūsų šventėms

Web kameros

Grupinės treniruotės vaikams ir suaugusiems

 Grupinės treniruotės vaikams ir suaugusiems

 

Sveiki slidinėtojai! ❄️⛷

Turime puikių naujienų! Liepkalnio slidinėjimo mokykla kviečia didelius ir mažus, slidininkus ir snieglentininkus, prisijungti prie grupinių treniruočių. Tai puiki galimybė toliau tobulinti savo slidinėjimo įgūdžius ir mėgautis slidinėjimo džiaugsmu kartu su draugais ir bendraminčiais.

  • Informacija dėl VAIKŲ grupinių pamokų:

1 Pamokos kaina: 30€ už 1 valandą 40 min*

Dalyvių skaičius: Minimum 4 asmenys

  • Vaikams, turintiems pradinius įgūdžius:

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 18:00 val. vaikams nuo 5-erių metų su slidėmis ir nuo 7 metų su snieglentėmis.

Reikalavimai: Visi norintys prisijungti prie grupinių treniruočių turi turėti pradinius slidinėjimo įgūdžius, tad po 3-4 individualių slidinėjimo pamokų, pasiklauskite instruktoriaus ar Jūsų vaikas jau gali dalyvauti grupinėse treniruotėse darbo dienomis.

  • Pažengusiems vaikams:

Šeštadieniais ir sekmadieniais 11:30

Reikalavimai: Šios treniruotės organizuojamos mėlynose ir kitose trasose, skirtose pažengusiems. Labai svarbu, kad vaikai galėtų savarankiškai naudotis visais kalno keltuvais, kitu atveju vaikai negali dalyvauti šiose treniruotėse.

Praktiniai patarimai tėveliams ir jų vaikams:

  • Atvykite prieš treniruotę anksčiau, patirtis rodo, kad pasiruošti vaikui treniruotei reikia apie 30 min., jei neturite asmeninio inventoriaus ir reikia nuomotis, galite atvykti ir 40 min. prieš užsiėmimą. Tikslas, kad visi vaikai galėtų pradėti treniruotę drauge.
  • Svarbu, kad treniruotė vyktų sklandžiai ir pagal instruktoriaus planą, vaikai turi atitikti keliamus reikalavimus įgūdžiams. Instruktorius po užsiėmimo gali rekomenduoti individualių pamokų, o jei lygis visiškai pradinuko, deja turės atskirti vaiką nuo grupės ir palydėti į mokyklą laukti tėvelių.
  • Treniruotės skirtos ne pradedantiesiems, įsitikinkite kad vaikas moka plūgo pratimą su slidėmis ar snieglentės pagrindus, ir savarankiškai moka keltis varlyno trasos juostiniu keltuvu. Pasitarkite su instruktoriumi po pirmų trijų individualių pamokų ar jūsų vaikas jau gali jungtis į grupinę treniruotę lavinti turimus ir mokytis įgūdžių pažengusiems.
  • Rekomenduojame, kad planuojant vaiko grupinę slidinėjimo treniruotę nebūtų perkrauta vaiko dienotvarkė, ypač pirmais kartais.
  • Informacija dėl SUAUGUSIŲ (nuo 16 metų) grupinių treniruočių:

Šeštadieniais ir sekmadieniais 9:15 val. (max 6 asmenys) treniruotės trasose.

1 Pamokos kaina: 30€ už 1 valandą 40 min*

Reikalavimai: pažengusiems slidininkams mokėti čiuožti lygiagrečiomis slidėmis. Pažengusiems snieglentininkams mokėti naudotis visais kalno keltuvais, laisvai jungti posūkius.

Šeštadieniais ir sekmadieniais 9:15 val. (max 6 asmenys) FRI SKI ir Snowboard treniruotės mini parkelyje ir dideliame parke.

Reikalavimai: inventorius pritaikytas slysti figūromis ir šokinėti per tramplynus. Primename, šalmas privalomas.

Prisijunkite ir dalinkitės slidinėjimo džiaugsmu su mumis! ❤️

 * Į pamokos kainą slidinėjimo bilietas ar įrangos nuoma nėra įskaičiuota.

 

KONTAKTAI:

+370 687 96392 

MOKYKLA@LIEPKALNIS.LT