Trasų žemėlapis
Web kameros
Pirkti bilietus
D.U.K.

Naujokams

Žiemos sezonas baigtas! Susitiksime kitą sezoną!

Trasų žemėlapis
Web kameros
Pirkti bilietus
 1. Kaip atvykti į LIEPKALNĮ?

Mūsų adresas Minsko pl. 2, turime didelę ir nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę. Taipogi čia važiuoja ir viešasis transportas (Žirnių st.).

 1. Kokia eilės tvarka ir kur eiti atvykus?

Jeigu slidinėsite su instruktoriumi pirma keliaukite į slidinėjimo mokyklą, užsiregistravus į pamoką paskui į įrangos nuomos punktą ir į kasas. Jeigu slidinėsite savarankiškai, tačiau neturite savo įrangos – pirma eikite į įrangos nuomos punktą, o tik po to į kasas. Na ir jeigu viską turite – keliaukite tiesiai į kasas.

 1. Ar reikia turėti savo įrangą?

Jeigu tik pradedate slidinėti – neskubėkite pirkti ar juolab skolintis iš draugų. Pirmiems kartams įrangą rekomenduojame išsinuomoti, taip tikrai gausite Jums tinkamo dydžio inventorių, tinkantį Jūsų ūgiui bei svoriui.

 1. Ką reikia žinoti prieš nuomojantis slidinėjimo įrangą?

Ūgį, svorį ir tikslų batų dydį. Pagal šiuos duomenis jums nuomos personalas parinks tinkamiausią inventorių.

 1. Kaip tinkamai apsirengti?

Slidinėjant svarbu apsirengti ne per šiltai/šaltai. Apranga turėtų būti atspari drėgmei, kvėpuojanti. Nedėvėkite megztų vilnonių kojinių (prakaituojanti koja slidinės bate, iškreips batų dydį), venkite vilnonių megztų pirštinių ar kepurių – sukaisite, suprakaituosite ir sušalsite. Vietoj šaliko patogiausia dėvėti kaklo mauklę. Geriausia paprastos sporto ar slidinėjimui skirtos kojinės, pirštinės turėtų būti atsparios drėgmei. Taipogi netinkama apranga būtų džinsai, treningai, labai šilti, pūkiniai drabužiai. Neskubėkite pirkti, drabužius, priešingai nei inventorių visuomet galite pasiskolinti iš draugų.

 1. Kam reikalingas instruktorius pirmą kartą slidinėjant? Ir kodėl geriau instruktorius, nei slidinėjantis draugas/ė ar com pamokos?

Slidinėjimo instruktorius Jums papasakos visus pirmuosius ir svarbiausius žingsnius prieš pradedant slidinėti, išmoksite svarbiausių saugumo elementų, svarbiausių judėjimo bei orientavimosi kalno eisme taisyklių. Pamoka vyksta dinamiškai, jos metu jūs išmoksite tiek slysti tiek stabdyti – tai svarbiausia slidinėjant. Besimokinant su instruktoriaus pagalba sumažėja traumų tikimybė tiek pamokos metu tiek po to. Su instruktoriaus pagalba progresas daug greitesnis nei mokantis savarankiškai, tad greičiau ir saugiau galėsite patirti slidinėjimo malonumą.

 1. Kiek reiks pamokų?

Išmokti pagrindus vidutiniškai reikia 2-4 pamokų, tačiau tai priklauso nuo amžiaus, fizinio pasiruošimo ir fizinio intelekto.

 1. O kas jeigu bijau kristi ir susižeisti?

Būtent dėl saugumo ir Jūsų gerovės pirmi kartai slidinėjant turėtų būti su instruktoriumi. Su slidėmis krisite tik mokantis kristi, su snieglente tikėtina jog vos pora kartų. Instruktorius Jus prižiūrės ir saugos, trasas rinksis tik pagal Jūsų galimybes.

 1. Kaip užsiregistruoti pamokai?

Skambinti, MOKYKLAI arba registruotis į pamoką internetu, mokyklos kontaktus ir rezervaciją internetu rasite čia: https://www.liepkalnis.lt/lt/ziema/mokykla/ Jeigu neprisiskambinti nepavyksta, nesijaudinkite – jums tikrai perskambins.

 1. Kada atvykti prieš pamoką?

Darbo dieną atvykite 20-30 minučių anksčiau, savaitgalį – 30-40 minučių anksčiau prieš numatytą Pamokos laiką. Jeigu Jūsų Mokinių grupė didesnė, atvykite atitinkamai papildomai anksčiau. Registruojantis pamokai mokyklos administracija informuos dėl optimaliausio atvykimo laiko.

 1. Kur susimokėti UŽ PAMOKĄ?

Už instruktoriaus pamokas sumokėti mokykloje arba internetu rezervuojant pamoką čia: https://liepkalnis.lt/lt/ziema/mokykla/ 

 1. Kada geriausia registruotis pamokai?

Dienos metu, darbo valandomis, nes šiuo metu slidinėjančių skaičius mažesnis.

 1. Kokios oro sąlygos tinkamos mokintis?

Jeigu pro langą nematote sniego, dar nereiškia jog slidinėjimo trasos neveikia. Informaciją galite pasitikrinti mūsų FB paskyroje ar puslapyje, taipogi visuomet rekomenduojame tiesiog pasiskambinti.

 1. Kokios slidinėjimo instruktoriaus pamokos kainos?

Pamokų kainas rasite čia: https://www.liepkalnis.lt/lt/ziema/mokykla/.

 1. Ar galima padovanoti instruktoriaus pamoką?

Taip. Dovanų kuponus galite įsigyti Liepkalnio slidinėjimo mokykloje bei internetu: https://www.liepkalnis.lt/lt/ziema/ziemos-pramogu-dovanu-kuponai/