Trasų žemėlapis
Web kameros
Pirkti bilietus

Liepkalnio slidinėjimo mokykla

Žiemos sezonas baigtas! Susitiksime kitą sezoną!

Trasų žemėlapis
Web kameros
Pirkti bilietus
KONTAKTAI:

+370 687 96392

MOKYKLA@LIEPKALNIS.LT

*Internetu ar telefonu atliktos pamokų rezervacijos neatšaukiamos. Dėl pamokos laiko ir datos pakeitimo galite kreiptis, likus ne mažiau kaip 24 val. iki pamokos pradžios.

Slidinėjimo mokyklos pirkimo internetu taisyklės

Privatumo politika

GRUPINĖS TRENIRUOTĖS ---> https://liepkalnis.lt/lt/ziema/naujienos2/grupines-treniruotes-vaikams-ir-suaugusiems/ 

 

Liepkalnio slidinėjimo mokyklos instruktoriai

Slidinėjimo mokykloje dirba sertifikuoti profesionalai, turintys tarptautinės instruktorių asociacijos (ISIA) standartus atitinkančius žiemos sporto instruktorių sertifikatus. Instruktoriai dirba pagal vienodą ir visoje Europoje vertinamą metodiką ir nesvarbu, kurį pasirinksite instruktorių - jie profesionaliai įvertins jūsų pasirengimą ir tiksliai tobulins jūsų techniką. Vaikams ir jaunimui iki 18 metų slidinėjimo pamokų metu mes taikome neformalaus ugdymo principus.

Ypatingą dėmesį skiriame vaikų ir naujokų mokymui

Liepkalnio slidinėjimo mokyklos instruktoriai vaikus  moko čiuožti slidėmis nuo nuo 3-4 metų amžiaus, kai vaikai jau gali pradėti žaisti slidinėjimo žaidimus ir taip po truputį mokytis reikalingų įgūdžių. Čiuožti snieglente mokome vaikus nuo 6 metų.

Labai rekomenduojame vaikams pradėti mokytis nuo individualių pamokų, vėliau galima formuoti kelių vaikų grupes arba prisijungti prie grupinių užsiėmimų. Kad vaikams būtų smagiau mokytis ir tobulėti, instruktoriai neretai paruošia kliūčių ruožą, su smagiomis, nesudėtingomis figūromis, kurias galės išbandyti ir suaugusieji.

Individualios arba grupinės pamokos

Siūlome individualias arba grupines pamokas, kurioms galite susiburti su šeimos nariais, draugais, kolegomis. Kartu pasimėgausite instruktoriaus vedama treniruote ir drauge pasidalinsite įspūdžiais.

Jeigu planuojate kelionę į kalnus, o dar niekada nebandėte čiuožti slidėmis arba snieglente, rekomenduojame išmokti čiuožti Liepkalnyje. Profesionalių instruktorių komanda padės jums pasiruošti atostogoms kalnuose. Išvykę mėgausitės čiuožimu nuo pirmos akimirkos!

Taip pat kviečiame ir tuos, kurie jau moka slidinėti, bet nori pagerinti savo techniką. Instruktorius įvertins jūsų čiuožimo sugebėjimus, skirs specialias užduotis technikos gerinimui, įgausite daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir sužinosite naujų niuansų apie mėgstamą žiemos sportą.

Primename, kad saugus slidėjimas suteiks daugiau malonumo Jums ir Jūsų vaikams.

Kaip pasiruošti pirmai vaiko slidinėjimo pamokai:

Svarbu tinkamai aprengti vaiką su drabužiais, slidinėjimo apranga, šalmu, pasirūpinti tinkamu, pagal ūgį ir svorį parinktu inventoriumi, turėti servetėlę bėgancioms nosytėms.

Prašome, kad pirmoji slidinėjimo pamoka būtų pagrindinė vaikučio tos dienos veikla. Nerekomenduojame atvežti vaikučius slidėti po daugybės įspūdžių ir aktyvios laisvalaikio, pietų metu, labai blogos nuotaikos ir kt.

Nekelkite pirmosioms vaiko treniruotėms labai didelių sportinių tikslų, žiūrėkite į tai kaip vaiko pažinimą, atradimą ir neformalų ugdymą. Kiekvieno vaiko pamoka vyksta pagal jo sugebėjimus klausytis, atlikti užduotis ir labai priklauso nuo jo sportinio pasirengimo. Kad vaikai pamiltų slidinėjimą – pirmosios treniruotės turi būti pramoga ir labai maloniai praleistas laikas.

Prašome mažų vaikų pamokas stebėti iš tolo. Geriausia, jei tuo metu patys mėgaujatės slidinėjimu.Mokymų slidinėti snieglente arba kalnų slidėmis kainos (keltuvų bilietas ir inventoriaus nuoma nėra įskaičiuota į kainą)

Pamokos trukmė 50 min.
Individuali pamoka 35 €
Pamoka 2 asmenims 50 €
Pamoka 3 asmenims 60 €
Papildomas asmuo pamokoje (nuo 3 asmenų)  5 €
   

 

 

Svarbūs praktiniai patarimai pirmą kartą išsiruošusiems slidinėti

 • Slidinėjimas teiks daugiau džiaugsmo ir malonumo, jei pradėsite mokytis čiuožti su instruktoriumi. Profesionalus instruktažas ir patarimai apsaugos jus nuo nereikalingų ir kartais skausmingų potyrių.
 • Vaikams iki 8-erių metų rekomenduojame užsisakyti vieną pamoką (50 min.) ir atvykti treniruotis kelis kartus per savaitę.
 • Vyresniems vaikams ir suaugusiems rekomenduojame užsisakyti ilgesnes treniruotes (1,5-3 pamokos).
 • Jei pamoka su mažamečiais vaikais (3-7ių metų) baigiasi greičiau nei per 20 minučių dėl vaiko nuotaikos, ligos, pervargimo, mokykla grąžina pinigus už pamoką.
 • Nerekomenduojame organizuoti bendrų pamokų su skirtingo amžiaus ir lygio asmenimis (pvz., 3-8 metų amžiaus vaikas ir suaugusiu žmogumi, arba pirmą kartą čiuožiantis ir jau mokantis savarankiškai užsikelti keltuvu asmuo).
 • Užsiregistravę nuo 1 iki 3 asmenų į slidinėjimo pamoką,  Liepkalnį atvykite 30 minučių anksčiau. Didesnėms grupėms rekomenduojame atvykti 40-50 min anksčiau.  Pirmiausia atvykite užsiregistruoti į slidinėjimo mokyklą ir tik tada eikite nuomotis inventoriaus. Nuomos punkte veikia speciali eilė slidinėjimo mokyklos klientams, tačiau tinkamo inventoriaus nuoma ir pasirengimas čiuožti visada užtrunka.
 • Jeigu planuojate bilietus pirkti internetu - pirmiausią rezervuokite pamokos laiką ir tik tuomet pirkite bilietą. Nes nevisada yra laisvų instruktorių Jūsų norimam laikui.
 • Noriu išsinuomoti įrangą, kaip tai padaryti?Įrangą ir bilietą galite iš anksto užsisakyti per Ski pass Baltics programėlę ar tinklapį www.skipassbaltics.eu , atvykus reikės nuomos punkto darbuotojui parodyti gautą QR kodą, nuskaičius jį, darbuotojas jums išduos įrangą, tuomet su tuo pačiu kodu ir jau išsinuomota įranga keliaukite iki kasos atsiimti bilietų.

  Jeigu iš anksto neužsisakėte įrangos, ją išsinuomoti galite ir vietoje. Nuomos punkte kaba stendai su QR kodu, kurį nuskaičius atsidarys nuomos programa, joje reikės susivesti savo duomenis ir įrangą kurios jums reikės, viską susipildžius gausite QR kodą, jį reikės parodyti nuomos punkto darbuotojui, nuskaičius jį, darbuotojas jums išduos įrangą. Su QR kodu keliaukite iki kasos susimokėti už įrangos nuomą.

 • Pamokos trukmė - 50 min. Pamoka gali prasidėti iki 15 minučių vėliau nei susitarta dėl nenumatytų aplinkybių.
 • Paskutines pamokas galima pradėti iki 21-os valandos vakaro. Trasos yra puikiai apšviestos čiuožinėti naktį.
 • Turėkite omenyje, kad po vienos pamokos greičiausiai negalėsite šturmuoti Alpių, dėl to svarbu žinoti, kad kiekvienas mokosi slidinėti individualiu tempu. Išsikelkite tikslą išmokti čiuožti neapribojant savęs pamokų skaičiumi. Taip patirsite daugiau malonumo vertinant savo pasiekimus ir pažangą po kiekvienos pamokos.
 • Instruktorius Mokinio(-ių) laukia 20 (dvidešimt) minučių nuo numatyto Pamokos pradžios laiko, o Mokiniui(-iams) neatvykus į Pamoką per minėtą laiką, laikoma, kad Mokinys(-iai) neatvyko į Pamoką, nebent su Slidinėjimo mokykla susitariama kitaip.
 • Prieš atvykdami, susipažinkite su Žiemos pramogų parko taisyklėmis.

Registracija pamokoms iki 21h, o mokyklos darbo laikas iki 22h.

 

Taisyklės ir rekomendacijos registruojant pamokas:

Registruojant grupinę pamoką, kad pamoka būtų efektyvi ir naudinga jos dalyviams, svarbu parinkti vienodo lygio ir amžiaus pamokos dalyvius.

Tinkamas registracijos pavyzdys:

 1. Du ir daugiau suaugusių asmenų, nemokantys čiuožti arba turintys pagrindus.
 2. Vaikai nuo 8 metų ir suaugę, nemokantys čiuožti arba turintys pagrindus.
 3. Du ir daugiau vaikų nuo 8 metų, nemokantys čiuožti arba turintys pagrindus.

Netinkamas pavyzdys:

 1. Du ir daugiau suaugusių asmenų, kurių tarpe yra mokančių čiuožti ir nemokančių.
 2. Vaikai nuo 8 metų ir suaugę, kurių tarpe yra mokančių čiuožti ir nemokančių.
 3. Du ir daugiau vaikų nuo 8 metų, kurių tarpe yra mokančių čiuožti ir nemokančių.

Vaikams iki 8 metų rekomenduojame:

 1. Nemokantiems čiuožti pirmiausia registruoti tik individualias pamokas
 2. Mokantiems čiuožti galima registuoti grupines pamokas, jei savarankiškai keliasi keltuvu.
 3. Vaikų dienos būrelis (teiraukitės slidinėjimo mokykloje)

Netinkamai užregistravus grupinę pamoką dėl pamokos kokybės slidinėjimo mokykla neatsako.

 

Individualios arba grupinės pamokos?

Siūlome individualias arba grupines pamokas, kurioms galite susiburti su šeimos nariais, draugais, kolegomis. Kartu pasimėgausite instruktoriaus vedama treniruote ir drauge pasidalinsite įspūdžiais.

Jeigu planuojate kelionę į kalnus, o dar niekada nebandėte čiuožti slidėmis arba snieglente, rekomenduojame išmokti čiuožti Liepkalnyje. Profesionalių instruktorių komanda padės jums pasiruošti atostogoms kalnuose. Išvykę mėgausitės čiuožimu nuo pirmos akimirkos!

Taip pat kviečiame ir tuos, kurie jau moka slidinėti, bet nori pagerinti savo techniką. Instruktorius įvertins jūsų čiuožimo sugebėjimus, skirs specialias užduotis technikos gerinimui, įgausite daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir sužinosite naujų niuansų apie mėgstamą žiemos sportą.

Primename, kad saugus slidėjimas suteiks daugiau malonumo Jums ir Jūsų vaikams.

Norėdami užsiregistruoti pamokai su instruktoriumi būtinai skambinkite mokyklos darbo valandomis:

Mokyklos darbo laikas

I: 14:00 - 22:00

II-V: 12:00 - 22:00

VI: 09:00 - 21:00

VII: 09:00 - 21:00