Trasų žemėlapis
Web kameros
Pirkti bilietus

Apie mus

Žiemos sezonas baigtas! Susitiksime kitą sezoną!

Trasų žemėlapis
Web kameros
Pirkti bilietus

Liepkalnis – žiema čia tęsiasi ilgiau!

Mūsų tikslas – taikant aukščiausius kokybės bei aptarnavimo standartus, išlaikyti Liepkalnį žiemos sporto entuziastų, mėgėjų ir profesionalių sportininkų, bei pramogų norinčių vilniečių ir miesto svečių traukos centru.

Trasos ir keltuvai lankytojų patogumui

Liepkalnio slidinėjimo centre šį sezoną yra 10 trasų bei 10 keltuvų. Trasos suskirstytos pagal sudėtingumo lygį, kad sau tinkamą maršrutą rastų kiekvienas: nuo pradinuko iki veterano. Viena žalia trasa, skirta pradedantiesiems, keturios mėlynos – vidutiniokams, trys raudonos – pažengusiems ir viena juoda – ypač patyrusiems slidinėtojams. Į jas iš viso kelia dešimt keltuvų – du pradedančiųjų, vienas iš jų - naujas diržinis keltuvas, itin patogus besimokantiems ir vaikams,  šeši bugeliniai keltuvai ir du T formos (inkariniai) keltuvai.

Sniegą garantuoja dvylika patrankų

Šiandien Liepkalnio trasos pradeda veikti vos tik sulaukus pastovios minusinės temperatūros. Tuo rūpinasi net 12 sniego patrankų, įrengtas didelis vandens rezervuaras ir siurblinė. Ši galinga vandens ir elektros infrastruktūra laisvai užtikrina visų sniego patrankų darbą. Ši sistema leidžia pagaminti pakankamą kiekį sniego ir jį išlaikyti net tada, kai mieste tryroja dargana.

Žinoma, pasigaminti sniego neužtenka, jį reikia ir prižiūrėti, o kaip tik tam turime tris retrakus trasų paruošimui. Dar daugiau, paruošus trasas, jose galima slidinėti ir prie pliusinės temperatūros, nes mažiausias sniego dangos storis – 30 cm, tad sniegas greit netirpsta. 

Snow park'as – didžiausias Baltijos šalyse

Atsidarius pagrindinėms trasoms, pilnu pajėgumu įrenginėjamas snow park'as – didžiausias snieglentininkų džiaugsmas. Paprastai snow parkas turi 20 - 30 figūrų, skirtų skirtingų pajėgumų lankytojams.